Program „Telo bez hrbu“

Pokiaľ vás trápi zlé držanie tela, bolesti v oblasti chrbta, alebo sa týchto a iných problémov bojíte tak ste na správnom mieste.

Chcem e-book

Prečo „Telo bez hrbu“?

Pohybový program „Telo bez hrbu“ je navrhnutý tak, aby prinášal efektívne, priamo zacielené riešenia, v podobe poctivo vybraných cvikov.

Otázky a odpovede

Čo týmto programom dosiahnem?

Zmiernenie hrbu, lepšie pohybové možnosti a menšiu bolestivosť hrudnej chrbtice.

Koľko tento plán trvá?

Pre optimálne výsledky odporúčame precvičovať "telo bez hrbu" aspoň 6 týždňov.

Ako zistím, že je plán vhodný pre mňa ?

Samodiagnostika nie je samozrejme úplne presná, no pokiaľ máte predsunuté držanie hlavy, zväčšenú hrudnú kifózu, poprípade zagulatené ramená tak v tom prípade je plán pre vás vhodný. 

Koľko budem mať k programu prístup?

Plán je Váš na trvalo, neexistuje žiadne časové obmedzenie.

Je „telo bez hrbu“ vhodné aj pokiaľ som zranený?

Pokiaľ ste zranený alebo máte iné zdravotné problémy a komplikácke odporučujeme vykonávanie plánu prekonzultovať s vašim lekárom. Plán nie je náhrada za žiadnu formu odbornej liečby. Na veľké množstvo otázok Vám samozrejme odpovieme aj my a budeme sa Vás snažiť naviesť.

Koľko trvá jeden tréning z plánu ?

Kompenzačný tréning z "tela bez hrbu" trvá približne 15 minút v záležitosti od vašej fyzickej zdatnosti. 

 

Chcem e-book

Program bol vytvorený kombináciou znalostí z dlhoročných praxí fyzioterapeuta Tomáša Chorváta a silovo-kondičného trénera Jakuba Paletu.

Chcem e-book

Riešenie problémov

Výber cvikov nie je náhodný, všetky úspešne používame na riešenie, či prevenciu podobných problémov v našich praxiach. Jakub ich sám použil k výraznému zlepšeniu svojho stavu spôsobeného patológiou M. Scheuermann.

Tento program je vhodný na riešenie už existujúcich problémov vychádzajúcich z prílišného zhrbenia, ale taktiež ako prevencia pred ním pri sedavej práci, školou povinných, šoférov a podobne.

Chcem e-book