Treningový plán s inštruktážnymi videami „Telo bez hrbu“

Odborníkmi zostavený treningový plán s inštruktážnymi videami a fotkami. Pokiaľ vás trápi zlé držanie tela, bolesti v oblasti chrbta, alebo sa týchto a iných problémov bojíte, tak ste na správnom mieste.

✔️ Cena iba 9.90 Eur - prístupný pre všetkých, ktorí ho potrebujú.

✔️ Odborne vybrané cviky s detailným vysvetlením v podobe ebooku v pdf forme.

✔️ Individuálne videá a fotky ku každému cviku, kde vám dopodrobna ukážeme a vysvetlíme ako daný cvik správne vykonať.

✔️ Keď už budete mať všetky cviky naštudované a budete vedieť ako ich správne vykonávať, môžete prejsť na video s celým tréningom, ktorý si môžete odcvičiť spolu s nami.

✔️ Tréningový plán je vhodný aj pre zaneprázdnených ľudí, odcvičenie celého tréningu trvá okolo 15 minút, podľa vašej fyzickej zdatnosti.

 

Chcem e-book

Prečo „Telo bez hrbu“?

Výber cvikov nie je náhodný, všetky úspešne používame na riešenie, či prevenciu podobných problémov v našich praxiach. Jakub ich sám použil k výraznému zlepšeniu svojho stavu spôsobeného patológiou M. Scheuermann. Tento program je vhodný na riešenie už existujúcich problémov vychádzajúcich z prílišného zhrbenia, ale taktiež ako prevencia pred ním pri sedavej práci, školou povinných, šoférov a podobne.

Program bol vytvorený kombináciou znalostí z dlhoročných praxí fyzioterapeuta Tomáša Chorváta a silovo-kondičného trénera Jakuba Paletu.

Chcem e-book

Riešenie problémov

Výber cvikov nie je náhodný, všetky úspešne používame na riešenie, či prevenciu podobných problémov v našich praxiach. Jakub ich sám použil k výraznému zlepšeniu svojho stavu spôsobeného patológiou M. Scheuermann.

Tento program je vhodný na riešenie už existujúcich problémov vychádzajúcich z prílišného zhrbenia, ale taktiež ako prevencia pred ním pri sedavej práci, školou povinných, šoférov a podobne.

Chcem e-book